OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ
 
24.10.2017  Günaydın
  TR EN RU  
Ana Menü
  GENEL İNGİLİZCE  
  Elementary  
  Pre-Intermediate  
  Intermediate  
  Upper-Intermediate  
  Advanced  
  AİLE BİRLEŞİMİ  
  Almanca Aile Birleşimi  
  Hollanda Aile Birleşimi  
  GENEL ALMANCA  
  Grundstufe I  
  Grundstufe II  
  Grundstufe III  
  Mittelstufe I  
  Mittelstufe II  
  Oberstufe (İleri)  
  GENEL RUSÇA  
  Rusça Başlangıç  
  Rusça Orta  
  Rusça İleri  
  İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE  
  MESLEKİ İNGİLİZCE  
  KURUMSAL EĞİTİMLER  
  ÖZEL (VİP) EĞİTİMLER  
  Yurt Dışı Danışmanlık  
  Genel Arapça  

Üye Girişi
 
Kullanıcı E-posta
Şifre
 
 Şifremi Unuttum
 Yeni Kullanıcı
 

İnsan Kaynakları
Firma İlanlarımız
İş Başvuru Formu

Bilişim ve Kariyer
 
 

İletişim
  0(216) 354 79 79    
  0(216) 354 79 79    
  0 (554) 346 82 08    
  bilkey@bilkey.com.tr  

Reklam Panosu
 
   
 
 

İstatistikler
 
Online : 5
Toplam : 2493431
İp Adres : 54.158.55.5
 

 
   

İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ KURSU

 
 

Bu sınıflara devam eden öğrencilerin programı  İngilizce yi sevdirme ve temel bilgileri verme amacıyla hazırlanır.

İlköğretimde  6., 7., 8. sınıflar  ;

Bu sınıflara devam eden öğrencilerin programı okullarındaki ingilizce müfredatına paralel olarak hazırlanır.

Kolejlere, Anadolu  Fen liselerine ve Özel okullara yönelik,

Bu okullara devam eden öğrencilerin ingilizce dersi ile ilgili problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulan  her okulun kendi  müfredatına paralel hazırlanan takviye programdır. Özel ya da küçük gruplarla yapılan derslerde öğrencilerin zayıf oldukları konulara ağırlık verilerek ders hazırlanır.

Yaş Grupları ;

Bu yaşlarda bir yıllık yaş farkı bile çocuğun kavrayışında, duygu dünyasında ve davranışlarında önemli bir fark yarattığı için dersler mümkün olduğunca küçük gruplarla ve aynı yaş grubundan öğrencilerle veya bire bir yapılır.

Öğrenci Gelişim Raporu;

Eğitim süreci içinde düzenli hazırlanan raporlar öğrencinin derslerde gösterdiği performans ve kaydettiği ilerlemeyle ilgili  velinin sürekli bilgi almasını sağlar.

Program süresi

Öğretim yılı süresince devam edecek bir program oluşturulabileceği gibi, öğrencinin İngilizcedeki problemlerini düzeltmesinde yardımcı olacak kısa süreli ve belirli konuları kapsayan programlar da oluşturulabilir. Bu programların içeriklerine  öğrenci ve veliyle yapılan görüşme sonrasındaki seviye tespit sınavı ve yapılan  birkaç dersten sonra karar verilir.

Okul öğretmeni ve aileyle işbirliği

Öğrencinin derslerinde sürekli sorun yaşanmaya devam ediyorsa, tarafımızdan öğrencinin okuldaki İngilizce öğretmeni veya öğretmenleriyle bağlantı kurularak ebeveynlerinde katıldığı bir görüşmede soruna hep beraber çözüm bulma yoluna gidilir.

 OXFORD ENGLİSH HOUSE amacı öğrenciyi okuldaki İngilizce derslerinde daha katılımcı olmaya sevk etmenin yanısıra, öğrencilere İngilizcenin temelini sağlam bir şekilde vererek öğrenmenin ne kadar zevkli olduğunun farkına vardırılıp, çocukların bu dili sevmesini sağlamaktır. Derslerde oyun ve şarkılar kullanılarak eğlenerek öğrenmeye teşvik edilir böylece okuldaki derslerinde daha ilgili ve aktif öğrenciler yetiştiririz.

OXFORD ENGLİSH HOUSE  İlköğretim çağındaki  çocuklar için  İngilizce Eğitimine özel bir hassasiyet gösterilmektedir. Yabancı dil eğitimine küçük yaşlarda başlandığı takdirde alınacak sonucun, ileri yaşlarda başlayanlara oranla çok daha başarılı olduğu bir gerçektir. Türkiye’de İlköğretim çağındaki çocuklarımızın yabancı dil eğitimi Devlet Okulları’nda ancak İlköğretim 4.Sınıfta başlamakta olup maalesef yeterli düzeyde değildir. Özel Eğitim Kurumları’nda  ise İngilizce Eğitimi Anasınıfı' ndan başlamasına rağmen birincil amaçları İngilizce öğretmekten ziyade ilköğretim müfredatını uygulamak olduğu için İngilizce

Eğitimine yeterli özen gösterilmemektedir.  Bu gerçeklerden yola çıkarak; OXFORD ENGLİSH HOUSE  çocuklarımızın İngilizce eğitimini kusursuz almaları hedeflenmiştir. OXFORD ENGLİSH HOUSE    Eğitim Metodu' nun yanında , aldıkları eğitimi de destekleyerek daha iyi bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.  Eğitimler sonunda çocuklarımızı daha  iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer beklemektedir.  İngilizceyi hatasız öğrenecektir, Okul derslerinde başarısı artacaktır, Dil öğreniminde kendine güveni artacaktır, Arkadaş çevresinde prestijli olacaktır, İletişim kurmakta daha rahat olacaktır, Dil ile beraber farklı kültürleri de öğrenecektir

Tüm bu özellikleri OXFORD ENGLİSH HOUSE eğlenceli ve interaktif ortamlarda uzman eğitim kadromuz eşliğinde kazanacaktır.

Bilkey Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası :

Öğrencilere Müjde Eğitime Destek İndirim Kampanya Eğitimleri ; CAD-CAM Kursu, AutoCAD Kursu, SolidWorks Kursu, CNC-CAM Kursu, Revit 3d Tasarım Kursu, 10 Parmak Klavye Kursu, Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Web Tasarım Yazılım (HMTL-PHP-MYSQL) Kursu, İleri Excel ve Access Veritabanı Kursu, İngilizce Kursu

Bilkey Eğitim Kurumlarından Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası İstanbul Anadolu yakasında Gebzede, Tuzlada, Sultanbeylide, Kurtköyde, Kartalda, Maltepede, Küçükyalıda, Bostancıda, Ataşehirde, Ümraniyede, Üsküdarda, Kadıköyde ve Pendikte okuyan ve bu semtlerde ikamet eden bütün (İlköğretim, Lise, Meslek Yüksek Okulu, Açık Öğretim ve Üniversite) Öğrencilere "Eğitime Destek İndirim" Kampanyamız devam etmektedir.

İletişim için : 05065438212 veya 02163547979 Nolu telefondan detaylı bilgi alınız… 

“BİLGİ GÜÇTÜR.”  BACON

   
     
OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ  
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 (Yelken Plaza) B Blok Pendik - İSTANBUL  
© 2004 - 2017 Oxford English House Yabancı Dil Kursları Eğitim Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.     
Bilkey Bilişim Kursu