OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ
 
24.10.2017  Günaydın
  TR EN RU  
Ana Menü
  GENEL İNGİLİZCE  
  Elementary  
  Pre-Intermediate  
  Intermediate  
  Upper-Intermediate  
  Advanced  
  AİLE BİRLEŞİMİ  
  Almanca Aile Birleşimi  
  Hollanda Aile Birleşimi  
  GENEL ALMANCA  
  Grundstufe I  
  Grundstufe II  
  Grundstufe III  
  Mittelstufe I  
  Mittelstufe II  
  Oberstufe (İleri)  
  GENEL RUSÇA  
  Rusça Başlangıç  
  Rusça Orta  
  Rusça İleri  
  İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE  
  MESLEKİ İNGİLİZCE  
  KURUMSAL EĞİTİMLER  
  ÖZEL (VİP) EĞİTİMLER  
  Yurt Dışı Danışmanlık  
  Genel Arapça  

Üye Girişi
 
Kullanıcı E-posta
Şifre
 
 Şifremi Unuttum
 Yeni Kullanıcı
 

İnsan Kaynakları
Firma İlanlarımız
İş Başvuru Formu

Bilişim ve Kariyer
 
 

İletişim
  0(216) 354 79 79    
  0(216) 354 79 79    
  0 (554) 346 82 08    
  bilkey@bilkey.com.tr  

Reklam Panosu
 
   
 
 

İstatistikler
 
Online : 3
Toplam : 2493408
İp Adres : 54.158.55.5
 

 
   

YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

 
 

Yurtdışı Eğitim Süreci

1. Ön Görüşme : Yurtdışı eğitim programına katılmayı planlayan öğrenci ile detaylı bir ön görüşme yapılarak kişisel gereksinimleri ve öncelikleri belirlenirken öğrenci vizesi almak için herhangi bir engelinin olup olmadığı sorgulanır.

2. Araştırma ve Değerlendirme : Öğrencinin bütçesine, gereksinimlerine, vize koşullarına uygun ülke, şehir ve eğitim programı belirlenir. Uygun olduğu düşünülen okulların katalogları incelenir, internet siteleri ziyaret edilir, CD’leri izlenirken eğitim ve konaklama ücretleri, yaşam giderleri, uçak bileti, sağlık sigortası, vize ücretleri gibi masrafları da hesaplanır ve bir maliyet tablosu oluşturulur. Yurtdışı eğitim için planlanan tarihlerde, indirimde veya özel promosyonda olan okullar konusunda detaylı bilgi verilir. Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerimizin ücretsiz olduğu ve okulların liste fiyatı dışında herhangi bir ücret istenmeyeceği hatırlatılır.

3. Karar ve Kayıt : Eğitim alacağı ülke ve okula karar veren öğrenci kimlik ve iletişim detayları hakkında soruların yer aldığı ayrıca, gideceği okul, seçtiği program ve tercih ettiği konaklama bilgilerini içeren bir kayıt formu doldurur ve kesin kayıt sırasında okul ücretinden düşülmek üzere bir depozito öder. İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kaydı alınan öğrencinin vize başvurusunda kullanılacak kayıt kabul belgesini ve proforma faturasını 3 iş günü içinde okuldan getirtir.

4. Uçak Bileti Rezervasyonu : Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından isteyen öğrenciler için en uygun tarihli ve en ekonomik fiyatlı uçak biletini öğrenci adına ayırtan İdealist, bu hizmet karşılığında uçak bilet fiyatı dışında ekstra bir ücret talep etmez.

5. Pasaport ve Vize İşlemleri : İlk kez pasaport alacak öğrencilere pasaport çeşitleri, süreleri ve maliyetleri hakkında detaylı bilgi verilerek en kısa sürede pasaportun çıkartılması önerilir. Ülkeden ülkeye farklılık gösteren vize için gerekli belgelerin listesi öğrenciye verilir ve bu belgelerin tamamlanıp İdealist’e teslim edilmesi istenir. Vize Başvuru Formları danışmanlarımız tarafından özenle doldurulur. Konsolosluklardan yüz yüze görüşme talebi gelmeyen öğrencilerin vizesi İdealist tarafından alınır, vize görüşmesine davet edilen öğrenciler ise detaylı bir şekilde vize görüşmesine hazırlanarak kendilerine sorulabilecek muhtemel sorular hakkında bilgi verilir.

6. Uçak Biletinin Satın Alınması : Vize işlemleri olumlu sonuçlanan öğrenci uçak biletini satın alır.

7. Okul ve Konaklama Ücretinin Yatırılması : Kayıt sırasında ödenen depozito okul ücretinden düşülerek kalan miktar öğrenci tarafından İdealist’e yatırılır veya direkt olarak okulun hesabına havale edilerek banka dekontunun bir kopyası İdealist’e teslim edilir. İdealist kanalıyla yurtdışına yapılan ödemeler için havale ücreti alınmaz.

8. Gidiş Öncesi Bilgilendirme : Öğrenci gideceği ülkedeki iklim, kültür, beslenme alışkanlıkları, yaşam standartları ile ilgili olarak bilgilendirilir. İlk kez yurtdışı seyahat deneyimi yaşayacak öğrencilere gidiş ve varıştaki havaalanı prosedürleri hakkında bilgi verilir. İhtiyaç duyuluyorsa öğrenci için havaalanında karşılama servisi organize edilir. Karşılama servisi istemeyen öğrencilere havaalanından konaklayacakları yere nasıl ulaşacakları anlatılır.

9.İletişim : Eğitime başladığı hafta içinde öğrenci ile iletişim kurularak her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediği sorulur.

10. Varış Sonrası Destek : Okul, konaklama veya başka bir konuyla ilgili yaşanabilecek bir sorunda öğrenciler İdealist’e iş telefonu, cep telefonu, e-mail veya msn kanalıyla ulaşarak 7 gün / 24 saat yardım alırlar.

Bilkey Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası :

Öğrencilere Müjde Eğitime Destek İndirim Kampanya Eğitimleri ; CAD-CAM Kursu, AutoCAD Kursu, SolidWorks Kursu, CNC-CAM Kursu, Revit 3d Tasarım Kursu, 10 Parmak Klavye Kursu, Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Web Tasarım Yazılım (HMTL-PHP-MYSQL) Kursu, İleri Excel ve Access Veritabanı Kursu, İngilizce Kursu

Bilkey Eğitim Kurumlarından Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası İstanbul Anadolu yakasında Gebzede, Tuzlada, Sultanbeylide, Kurtköyde, Kartalda, Maltepede, Küçükyalıda, Bostancıda, Ataşehirde, Ümraniyede, Üsküdarda, Kadıköyde ve Pendikte okuyan ve bu semtlerde ikamet eden bütün (İlköğretim, Lise, Meslek Yüksek Okulu, Açık Öğretim ve Üniversite) Öğrencilere "Eğitime Destek İndirim" Kampanyamız devam etmektedir.

İletişim için : 05065438212 veya 02163547979 Nolu telefondan detaylı bilgi alınız… 

“BİLGİ GÜÇTÜR.”  BACON

   
     
OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ  
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 (Yelken Plaza) B Blok Pendik - İSTANBUL  
© 2004 - 2017 Oxford English House Yabancı Dil Kursları Eğitim Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.     
Bilkey Bilişim Kursu