OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ
 
24.10.2017  Günaydın
  TR EN RU  
Ana Menü
  GENEL İNGİLİZCE  
  Elementary  
  Pre-Intermediate  
  Intermediate  
  Upper-Intermediate  
  Advanced  
  AİLE BİRLEŞİMİ  
  Almanca Aile Birleşimi  
  Hollanda Aile Birleşimi  
  GENEL ALMANCA  
  Grundstufe I  
  Grundstufe II  
  Grundstufe III  
  Mittelstufe I  
  Mittelstufe II  
  Oberstufe (İleri)  
  GENEL RUSÇA  
  Rusça Başlangıç  
  Rusça Orta  
  Rusça İleri  
  İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE  
  MESLEKİ İNGİLİZCE  
  KURUMSAL EĞİTİMLER  
  ÖZEL (VİP) EĞİTİMLER  
  Yurt Dışı Danışmanlık  
  Genel Arapça  

Üye Girişi
 
Kullanıcı E-posta
Şifre
 
 Şifremi Unuttum
 Yeni Kullanıcı
 

İnsan Kaynakları
Firma İlanlarımız
İş Başvuru Formu

Bilişim ve Kariyer
 
 

İletişim
  0(216) 354 79 79    
  0(216) 354 79 79    
  0 (554) 346 82 08    
  bilkey@bilkey.com.tr  

Reklam Panosu
 
   
 
 

İstatistikler
 
Online : 1
Toplam : 2493403
İp Adres : 54.158.55.5
 

 
   

OXFORD ENGLISH HOUSE HİZMETLERİMİZ

 
 

Misyonumuz:

Yabancı Dil Eğitimi konusunda ülkemiz eğitim sisteminin en önemli sorunlarına çağdaş yaklaşımlar ve özellikle “Konuşturan Metotlar” ile çözümler sunulması misyon edinilmiştir.

Vizyonumuz:

Yabancı dil eğitim merkezi olarak tüm Türkiye’de yaygınlaşarak, ülkemizin dil eğitim standartlarının uluslararası düzeye çıkarılması ve konuşturma odaklı olarak sunulan  metodun yaygınlaştırılması.  

Değerlerimiz:

-En iyi bir şekilde öğretme
-Yüksek fiziki standartlara sahip eğitim salonlarıyla kursiyerlerimize saygımız,
-Yabancı dil eğitiminde konuşma ve konuşturma odaklı modern yaklaşım,
-Bilgi teknolojileriyle multimedya destekli eğitim sistemi,
-Mesleki Uzmanlığa yönelik eğitim uygulanabilirliği ve ihtiyaca yönelik içerikler,
-Sınavlara yönelik özel gruplar.

Oxford English House kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Pendik'de en çok talep edilen yabancı dil kursu haline geldi. Oxford English House işini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı..Bu güven ile artan talep bize her şeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. Ürettiğimiz her yeni projeye katılan öğrencilerimiz Oxford English House'da yabancı dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Oxford English House'ın sıcak ve eğlenceli ortamında yabancı dil öğrenen kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.

Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ve yöneticileri ile Oxford English House'da güvenilir bir eğitim alacaksınız.

Tüm öğretmenlerimiz AR-GE bölümü tarafından düzenlenen seminerler ile mesleki bilgilerini yenileme ve yabancı dil eğitimi alanındaki yenilikleri takip etme fırsatını bulurlar. Oxford English House eğitim sistemi öğrencilerimizi hem görsel hem de işitsel yönden destekleyerek fonksiyonel ve iletişimsel bir yabancı dil öğretmeyi hedefler. Eğitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eğlenceli bir şekilde yapılır.

Oxford English House'da önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra bir yabancı dili konuşma zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öğretmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız

Oxford English House'da güleryüzlü ve dinamik öğretmenlerle verilen kaliteli bir eğitimin yanında öğrenci rehberlik ve danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Oxford English House İngilizce & Almanca yabancı dil kursu, ülkemizde yabancı dil eğitiminde bir dil okulu olabilmenin gururunu sizlerle paylaşmak istiyor. Artık 'Ben İngilizce öğrenemem', 'Çok denedim ama olmadı' veya 'İngilizceyi gerçekten nerede öğrenebilirim?' soruları aklınıza bile gelmeyecek. Oxford English House başarısı kanıtlanmış bir eğitim sistemi ile geleceğe güvenle bakan kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

 Oxford English House Almanca Kursları yüksek başarı yüzdesiyle yüzlerce kişinin Aile Birleşim için gerekli Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmasını sağlamıştır. Başarılarımız sizden aldığımız destekle devam etmektedir.

Oxford English House'ın sunduğu ayrıcalıklı bir ortamda eğlenerek İngilizce öğrenmenin heyecanını yaşamak için sizi bekliyoruz.

Genel İngilizce eğitim metodu  ‘’Konuşturma Odaklı  Yaklaşım’’  üzerine kurulmuştur. Öncelikle  Konuşma  becerisi  olmak üzere , Dinleme, Okuma ve Yazma olmak üzere dört ana yetenekte yoğunlaşılmaktadır. Kariyeriniz  için konuşma yeteneğinizi mümkün olan en kısa zamanda geliştirmeye yönelik olarak  kursiyerlerimize birçok farklı ve eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır. Öncelikle İngilizce yeteneklerinizi  tespit ederek ,bireye özel  hedefler doğrultusunda programlarımız şekillendirilir. Her gün düzenli olarak danışmanlar  kursiyer gelişimini  takip etmektedir. Kurumlarımızda klasik yöntemlerden farklı olarak  İngilizceyi Eğlenerek Öğreneceksiniz. Genel İngilizce kurslarında öğrencilerimiz İngiliz dilinin bütün inceliklerini ve ayrıntılarını öğrenirler. Öğrencilerimiz kurs süresince düzenli olarak seviye  tespit  sınavları olurlar ve bir seviyeden diğer bir seviyeye geçerken de  Kur Geçme Sınavına girerler

Hayallerinizi ertelemeyin !

Bilkey Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası :

Öğrencilere Müjde Eğitime Destek İndirim Kampanya Eğitimleri ; CAD-CAM Kursu, AutoCAD Kursu, SolidWorks Kursu, CNC-CAM Kursu, Revit 3d Tasarım Kursu, 10 Parmak Klavye Kursu, Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Web Tasarım Yazılım (HMTL-PHP-MYSQL) Kursu, İleri Excel ve Access Veritabanı Kursu, İngilizce Kursu

Bilkey Eğitim Kurumlarından Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası İstanbul Anadolu yakasında Gebzede, Tuzlada, Sultanbeylide, Kurtköyde, Kartalda, Maltepede, Küçükyalıda, Bostancıda, Ataşehirde, Ümraniyede, Üsküdarda, Kadıköyde ve Pendikte okuyan ve bu semtlerde ikamet eden bütün (İlköğretim, Lise, Meslek Yüksek Okulu, Açık Öğretim ve Üniversite) Öğrencilere "Eğitime Destek İndirim" Kampanyamız devam etmektedir.

İletişim için : 05065438212 veya 02163547979 Nolu telefondan detaylı bilgi alınız.

 
 

 

     
OXFORD ENGLISH HOUSE YABANCI DİL KURSLARI EĞİTİM MERKEZİ  
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 (Yelken Plaza) B Blok Pendik - İSTANBUL  
© 2004 - 2017 Oxford English House Yabancı Dil Kursları Eğitim Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.     
Bilkey Bilişim Kursu